Güvenlik, Kamera, Personel ve Alarm Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

HD, Full HD, IP Network ve Kablosuz kamera sistemi ürünlerimizi mekanınıza göre projelendirip, uygun maliyet çalışmaları yaparak güvenilir bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız.

Bu ürünlerde dünyada kendini kanıtlamış markalardan mekanınıza uygun güvenlik sistemini seçerek sizleri bilgilendirmekteyiz.

 

Şifreli ve Kartlı Geçiş Sistemleri

Şifreli ve Kartlı Geçiş Sistemleri İş yerlerinde hem çalışanların hem de müşterilerin güvenliğini üst düzeyde sağlayabilmek adına kullanılan kartlı şifreli geçiş sistemleri, güvenlik ihtiyacının sağlanmasının yanı sıra gün sonu raporlandırmalarının sağlanması açısından da büyük avantaj sağlamaktadırlar.

 

Bu sayede, sistemimizin yerleştirildiği iş yerinde, yetkisi olmayanların giriş çıkışı kontrol altına alınarak herhangi bir güvenlik ihlaline sebebiyet verilmemesi amaçlanmaktadır.

 

İş yerlerinde bulunan herkesin girişinin serbest olmadığı yerlerdeki girişlerin kontrolünü sağlaması ile de oldukça elverişli olan şifreli ve kartlı geçiş sistemleri ile güvenliğinizi güvence altına almanız mümkündür.

 

Biyometrik Tanıma Sistemleri

Biyometrik sistemler, sunuldukları alanda kişilerin yüz tanıma sistemi gibi bazı fiziksel özelliklerin belirlenmesi ile geçişlerinin sağlanmasını amaçlayan oldukça gelişmiş ve güvenilir bir sistem olarak ihtiyaçlarınıza sunulmuştur.

 

Herhangi bir kart, şifre gibi faktörler gerektirmediğinden oldukça kullanışlı olan sistem var olan en güvenilir giriş sistemlerinden biri olmasıyla güvenliğinizi güvence altına almaktadır. Kişinin fiziksel özellikleri ile geçişinin sağlanmasına olanak veren sistem, kişinin bizzat orada bulunmasını gerektirdiğinden olası bir güvenlik ihlali teşebbüsü ihtimalini en aza indirgeyerek maksimum güvenlik sağlamaktadır.

 

Parmak izi okuma, iris tanıma, yüz tanıma, retina okuma gibi pek çok alanda uzmanlaşmış Biyometrik hizmetlerimiz ile en temel ihtiyaçlarımızdan biri olan güvenlik faktörünü garanti altına almanız da mümkün.

 

Yangın İhbar Sistemleri

Ciddi can ve mal kaybına sebep olabilen yangının mümkün olan en kısa sürede tespit edilip olası tedbirlerin derhal alınabilmesi amacıyla geliştirilen yangın algılama sistemleri ile olası bir yangın durumunun anında fark edilip uyarı verilmesini sağlayan sistemimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

Ev ve iş yerlerinizin güvenliğinin yanı sıra, sizin ve sevdiklerinizin güvenliğinin de söz konusu olduğu bu ciddi durumun en büyük tehlikelerinden biri çabuk yayılması ve ciddi zararlar vermesidir. Bu nedenle olası bir yangın durumunun fark edildiği sürenin kısalığı oldukça önemlidir. Zira bazı yangın durumlarında içten yanma süresinin, parlama süresinden daha hızlı ve kısa olduğu durumlar, yangının fark edilmesini zorlaştırmaktayken, size sunduğumuz ihbar sistemleri ile, yangının anında fark edilip, gerekli önlemlerin en kısa sürede alınmasını sağlamaktayız.

 

Plaka Okuma Sistemleri

Araçların giriş çıkışı sağlayarak kontrol etmesiyle pek çok alanda kullanılmakta olan plaka tanıma sistemi sayesinde, araçların plakalarından belirlenip gerekli bilgilerin sağlanmasına olanak vermektedir. Bu sayede istenilen alanlarda, araçların giriş ve çıkış kontrolü sayesinde olası güvenlik sorunlarının önüne geçip, güvenliğinizi sağlamanız mümkün hale gelmiştir. Araçların giriş ve çıkışlarında kumanda ya da giriş kartı kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırarak çok daha güvenli ve sistemli bir mekanizma sağlamaktayız. Oldukça hızlı ve elverişli bir sistem olduğu için de araçların giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda kullanıldıklarında, gereksiz araç trafiğini düşürerek bekleme sürenizi ciddi oranda azaltır.

Yalnızca plaka okumakla kalmayıp, aracın fotoğrafı, modeli ve rengi gibi özelliklerine de ulaşarak gerekli bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede kayıp veya çalıntı durumlarında oldukça elverişli olan sistem, bu gibi araçların güvenliğini sağlamak istediğiniz arana giriş çıkış yapmasını engellemenizi de sağlamaktadır.

 

Alarm Sistemleri

Yaşam alanlarınıza daha güvenli hale getirmek istediğinizde özellikle alarm sistemleri güvenlik kullanım imkanı sunmaktadır. Farklı amaçlar için kullanılacak sistemler oluşabilecek güvenlik sorunlarına karşı uyarı vermektedir. Bu sayede özellikle hırsızlık, yangın, su baskını gibi pek çok farklı durumda sistemlerin devreye girmesiyle duruma müdahale edilebilir.

 

Sistemin kısa süre içerisinde kurulmasının ardından kullanıma hazır halde teslimatı sağlanmaktadır. Bu sayede sistemin özelliklerine göre oluşabilecek her türlü durumda alarm sisteminin devreye girmesiyle birlikte uyarı verilmesi sağlanmaktadır.

Hangi konuda desteğe ihtiyacınız var?