Hakkımızda

2008 yılında çalışmalarımıza başladık, 2010 yılında firma isim değişikliği yaparak çalışmalarımıza devam ettik.

Kısa zamanda pek çok firmayla dijital medya, kurumsal çözüm ortağı olma fırsatı yakaladık.

14 yıllık tecrübemiz ile hizmet ortağı olduğumuz firmalara; stratejik danışmanlık, kreatif konsept ve tasarımların oluşturulması, sosyal ağ uzmanlığı, yazılım, E-ticaret yönetimi, kurumsal web tasarımı, web sayfaları, E-Fatura çözümleri, Kayıtlı Elektronik Posta(KEP), E-imza, Veri kurtarma ve yedekleme çözümleri, Güvenlik duvarları, kurumsal ağ ve internet güvenliği, sanal santral ve numara tahsis hizmetleri, alan adı kayıt, yenileme ve hosting hizmetleri, Kurumsal güvenlik sistemleri, personel takip ve yönetim sistemleri, elektronik kart imalatı ve dizgi tasarımı, marka ve patent başvuru ve tescil işlemleri, elektronik ve yazılım araştırma-geliştirme, veritabanı yönetimi, penetrasyon testleri, sunucu hizmetleri, proje takibi, proje uygulama ve güncelleme hizmetleri konularında entegre çözümler sunuyoruz.

Son teknolojileri her zaman takip ediyoruz ve ekibimizi hızlı bir şekilde kurup dijital medya ortaklarımızın tüm dijital projelerinde yanlarında yer alıyoruz.

Uzman bir ekiple çalışmak sizlere zaman, maliyet, yapılan işin kalitesi ve güvenlik sisteminiz konusunda sonradan ihtiyaç duyulabilecek teknik destek anlamında avantaj sağlar. İşi yetkin personele yaptırmak alınacak sonuçlarda işi mükemmelliğe taşıyan bir unsurdur.

 
 
Küresel Hizmet Ağımız
Türkiye'nin dışında; başta Amerika olmak üzere, Kıbrıs, Rusya ve Çin'de geniş müşteri ve ürünlerimiz bulunmaktadır.
Vizyonumuz
Tecrübesi, ve profesyonel ekibi ile dünden bugüne referansları ile memnuniyeti sağlamış, kesintisiz, Stabil ve kaliteli hizmeti kendisine görev edinmiştir.
Misyonumuz
Dur durak bilmeyen teknolojinin sektörel firmalara sağlayabileceği katma değerleri Uzman ekipler ile değerlendirerek ve Son teknolojilerileree dâhil ederek hayatı kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Hangi konuda desteğe ihtiyacınız var?